77 463 36 97 strzelce@somamedical.pl Krakowska 19, Strzelce Opolskie 9:00-17:00

O Nas

O nas

SOMA Medical jest sklepem medycznym zajmującym się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, oraz środków pomocniczych. W swojej ofercie mamy również  szeroki wybór butów, wkładek ortopedycznych, naturalnych środków pielęgnacyjnych oraz poduszek zapewniających zdrowy sen. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Szeroka oferta asortymentowa, wieloletnia tradycja, wykwalifikowany personel daje naszej firmie wysoką pozycję na rynku lokalnym.

Działalność sklepu prowadzona jest w ramach świadczeń objętych Powszechnym Ubezpieczeniem Zdrowotnym w ramach NFZ  jak również przy pełnej odpłatności pacjentów za świadczone usługi.

Naszym głównym zadaniem jest dobranie właściwego sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego do konkretnej dysfunkcji narządu ruchu pacjenta co powoduję usprawnienie jego funkcjonowania w społeczeństwie w możliwie najkrótszym terminie. Każda osoba, która u nas pracuje jest wykształconym fozjoterapeutą dlatego jest kompetentna do udzielania profesjonalnych porad.

Masz pytania?

Zostaw nam swój numer telefonu i adres email a skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie.

Masz pytanie?

Zadzwoń do nas

77 463 36 97

Realizujemy wnioski:

WordPress Theme built by Shufflehound.